Vo co go

Obecné

Vo co go

Když kultuře bylo nejhůř, UTO neměl kde pít a ledy opatření ne a ne povolit, tu vynořil se Ledoborec . Z jeho paluby bylo slyšet juchání až na druhý konec republiky a naděje, kterou nahrazoval utrpení klubů, byla trvalá . I jal se pomoci všem kulturním dříčům v bitvě Davida s Goliášem a brázdil noční oblohu z kraje do kraje, kde vždy jeden klub si vybral, na jehož podporu streamoval.

Vybrali si nejkrásnější místa v jednotlivých krajích a pozvali kapely, tanečníky a dje, kteří dohromady vytvořili naději. Ta naděje se nesla do obrazovek starým kulturním námořníkům, aby jim připomněla, že není všem dnům konec. Pokud svůj klub podpoří, tak kultura neshoří!

Bojovali tvrdě každý měsíc od února až do července, kdy ledy povolili a Ledoborec 2. – 5. 7. 2021 konečně našel mír na festivalu UTOpije v Úžlebci, kde se všichni aktéři sešli a společně našli bájného jednorožce, z jehož žíně ubalili dýmku Coromíru, která zahání zlé duchy a otevírá kluby na novou podzimní sezónu.

První akce Ledoborců kultury proběhne 28. 2. 2021 od 18:00 v kostele svatého Vavřince v Klatovech s teepee (dream-pop), Jane Doe (deep-house), Kateřinou Bednářovou (live-dance) a Lukáš Lukéro (live painting) více na www.ledoborcikultury.cz. Webové stránky festivalu www.utopije.cz spustíme 28. 2. společně s prvními potvrzenými interprety!

Držte nám palce!

martinopatrny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *