Aktuálně

Tiskové zprávy

Ledoborci Kultury, tenhle stream chceš dokoukat!

Ledoborci Kultury chystají na každý měsíc STREAM z netradičních míst České republiky! Mimo kapel a Dj´s uvidíte scénické tance, nebo live art show. To celé na podporu českého kulturního prostředí – klubů, zvukařů, osvětlovačů, promotérů a samotných interpretů.  

Více

kapela teepee v klatovskem kostele sv. Vavrince Tiskové zprávy

Ledoborci Kultury dávají kultuře ztracenou naději!

První benefiční live stream Ledoborců Kultury vysílaný z kostela sv. Vavřince v Klatovech ukázal, že i skrze obrazovky lze přenášet silnou atmosféru. Hudba teepee ve spojení s tematicky laděným prostorem diváky očarovala. Soudě podle reakcí jim vdechla sny, naději a pozitivní myšlení. Stejně jako tato, i další produkce Ledoborců budou mít svébytná témata. Mimo zasněné vlny emocí budou mít diváci možnost zažít smršť energie, nostalgie, veselých až naivních nesmyslů, či relaxaci a klid. Na směsicí žánrů chceme stavět silné emoce!

Více

Obecné

Vo co go

Když kultuře bylo nejhůř, UTO neměl kde pít a ledy opatření ne a ne povolit, tu vynořil se Ledoborec . Z jeho paluby bylo slyšet juchání až na druhý konec republiky a naděje, kterou nahrazoval utrpení klubů, byla trvalá . I jal se pomoci všem kulturním dříčům v bitvě Davida s Goliášem a brázdil noční oblohu z kraje do kraje, kde vždy jeden klub si vybral, na jehož podporu streamoval.

Více