(A)VOID Floating Gallery

Pokud máte rádi to, co jsme od roku 2008 vytvořili, můžete našim programům pomoct překlenout těžké období, kdy z rozhodnutí viru, strany a vlády, nemůžeme zdroje získávat vlastní prací a poskytováním služeb. Mnoho let nežádáme o žádné dotace, ale naopak programy financujeme z vlastních zdrojů, aby byly pro návštěvníky k dispozici bezplatně. V posledních necovidových čtyřech letech jsme živou, nezávislou, aktuální kulturu a umění podpořili bezmála 5 000 000 Kč.

Prezentace živého umění na náplavce je naší mnoholetou, hlavní vizí i misí. Je to neuvěřitelné, ale od roku 2008 je to na 3 000 koncertů, autorských čtení, literárních programů i divadelních představení a několik desítek výstav. V době hlavní sezóny to byly pro Vás a díky Vaší přízni téměř denně programy na dvou místech náplavky. Hráli, četli a vystavovali u nás umělci z Austrálie, Japonska, Indonésie, Číny, USA, Kanady, Brazílie, Argentiny, Ruska, Afriky a snad každé evropské země. Albánii si nevybavuji, ale třeba je to jen výpadek paměti.

(A)VOID Gallery a (A)VOID Floating Gallery jsou historicky prvními platformami pro nezávislou kulturu a živé umění na pražské náplavce, které zároveň stojí za jejím sociálním i ekonomickým oživením a její fenomenální popularitou doma i v zahraničí. Už nějaký měsíc taky existuje sesterský projekt AVOID sessions. Za inspiraci a pomoc s přenosem děkujeme kamarádům z projektů Ledoborci kultury.

[give_form id=“2730″ show_title=“true“ show_goal=“true“ show_content=“above“ display_style=“onpage“]

Ale aby to klaplo nutně potřebujeme Vaší pomoc! Děkujeme!

Za věškerou podporu děkujeme! Tým (A)VOID Floating Gallery

[give_donor_wall form_id=“2730″]