Napsali o nás

logo magazinu blesk.cz

Blesk.cz: Kapely, DJ i cirkus v Pragovce! Zamrzlou kulturu rozhýbali „Ledoborci“

Během realizace našeho druhého streamu nás přišli vyzpovídat z deníku Blesk.cz ⚡ Těm jsem se mj. svěřili, z jakého důvodu nám pro tentokrát nevyšli droni 😬 článek je možné si přečíst na jejich webu.

logo full moon zine

Full Moon: Jsme na začátku plavby…

Naše činnost neunikla ani populárnímu hudebnímu magazínu Full Moon, který poctivě vyzpovídal našeho kapitána Martina. Vznikl z toho na webu vydatný článek, který vám dá možnost nahlédnout pod pokličku naší tvorby, ale také se dočtete co za kapely se chystá na festival UTOpije 2021!

Rock&Pop: Ledoborci Kultury dávají kultuře ztracenou naději!

On-line článek o výsledku prvního streamu a o tom, co bude následovat, o nás sepsal měsíčník Rock&Pop. Text je možné si přečíst na jejich webu.

ČRo Plzeň: Ledoborci Kultury pomáhají zavřeným klubům a hudebníkům bez práce

Rozhovor s naší ledoborkyní Bárou o tom, jak dopadl první stream a co plánujeme dál. Čtěte nebo poslechněte na stránkách Rozhlasu.

logo casopisu Respekt

Respekt: Kultura on-line

I týdeníku Respekt neuniklo, že se na kulturní scéně objevilo naše ledoborecké plavidlo a věnovali naší akci pár cenných řádek ve své rubrice Kultura. Článek je možné si přečíst v tištěné formě (Respekt 8/2021) nebo na webu pro předplatitele (my jsme měli tu drzost a článek vám sem hodili 🤫).

vystrizek clanku o LK v casopise Respekt