Fotografie klubu Dundee Jam

Dundee Jam

Klub sic malý prostorem, ale velký srdcem, to je kladenský music club Dundee Jam. Místo, kde se hraje s osobním úzkým kontaktem s muzikanty, kteří se rádi pravidelně vracejí.

Kladenský Dundee Jam, music club a multikulturní prostor s více než dvacetiletou tradicí je aktuálně vzhledem k okolnostem bohužel kompletně uzavřen. Pořádáme koncerty, které mají díky originálnímu prostředí svou jedinečnou atmosféru, blízký kontakt muzikantů s publikem je u nás typickým zážitkem, to vše prožité v komorním a někdy i živelném duchu. Prolínají se u nás kapely žánru od rock, blues, jazz, funk, drum&bass, world music, electronic přes alternativu až po keltskou hudbu, ale i folk či punk. Pravidelně se k nám vracejí přední čeští umělci a po dlouhých letech spolupráce již i přátelé, Michal Prokop, Jan Hrubý, Luboš Andršt, Vladimír Mišík, Lenka Dusilová, Klára Vytisková, Thom Artway, kapely Zrní, minus123minut, Vanua2, Vltava, Schodiště, Bran, Neřež a mnoho dalších. Také zde mají prostor regionální kapely a krom koncertů zde probíhají djs party, divadelní/literární akce, ale i vernisáže místní galerie, kde vystavují nejen kladenští výtvarníci a fotografové. Specialitou podniku je grilování steaků, klobás, burgerů ad. v jakoukoli denní i noční hodinu. V létě si můžete posedět na zahrádce ve dvorku pod ohromným smrkem.

Mít se na co těšit, je vždy důležité, především v těchto těžkých dnech, kdy všichni děláme, co můžeme a věříme, že v co nejkratším možném čase se vše navrátí do zajetých kolejí. Vzhledem k aktuální situaci, Vás kulturní nadšence a naše hudební přátele, chceme z celého srdce poprosit o podporu pro další fungování kladenského music clubu. Věříme, že se budeme opět těšit na koncerty, skvělou atmosféru a hlavně na Vás 🙂

Za celý tým Dundee Jamu přejeme pevné zdraví a všem velký dík!            

Facebook  Web