Kill the Dandies band foto

Kill The Dandies!

Kolik váží trpělivost? Realita posledních měsíců otupuje i bolí, každý výlet do jiných světů je vítaný. Pražská čtveřice Kill the Dandies! s vrozenou elegancí a šarmem na albu Your Blood My Veins podobnou cestu nabízí, přestože jeho nahrávání neúprosné okolnosti výrazně zkomplikovaly.

Více

Caer8th

Caer8th či pouze Kaer vlastním jménem Vladimír Hirscher je český malíř, grafik a designér, patřící k předním představitelům českých výtvarníků street-artu, graffiti a light artu (malování světlem). Vladimír Hirscher je starším ze synů hudebního skladatele Vladimíra Hirsche.Více

Shashik

Dovolte představit vám artistu a leviatika Shashika. Svým dechberoucím umem roztepe ledové srdce i zašlý koberec a rozproudí atmosféru všude tam, kde se lid královsky bavit má, ústa svá v kořán otvírat a oční bulvy z jamek valit.

Více

Hard to Frame

Kapelu Hard to Frame formuje náklonnost k elektronickým tanečním stylům, inspirací je pro ně dubstep, drum and bass nebo jazz. Touha hrát tyto styly naživo, kombinovat je s ostatními žánry a propojovat nástroje akustické s nástroji elektronickými se pak promítla do nezaměnitelného zvuku kapely.

Více

teepee

Dream-popové duo teepee tvoří Tereza Lavička-Sladká a Miroslav Patočka. Jejich zvuk jedefinován zasněným spojením vokálů, akustickou kytarou a křehkými tóny elektrické kytary. Anglické texty jsou pak osobní zpovědí obou členů kapely. Na živých vystoupeních navíc zvuk teepee obohacuje bubeník Antonín Procházkaa multi-instrumentalista Prokop Korb.

Více

jane doe

Elektronická hudba v celé své rozmanitosti ji uchvátila už na začátku milénia. Od té doby obrážela menší klubovky v evropských metropolích, monster party se zvučnými jmény i free akce v lesích.

Více

LukeroART

Mladý, nadějný výtvarník ze Slovenska zaměřený na street art.
Více

esazlesa

Hardcore-postrockoví ESAZLESA z Chebu/Plzně působí na scéně již celou dekádu. Je to kapela pevně spjatá s tuzemským undergroundovým děním, jejíž síla spočívá zejména v živém hraní. Proto také byli právě oni prvním interpretem, kterému jsme nabídli participaci na livestreamech projektu Ledoborci Kultury. Nabídku přijali bez váhání. Je na co se těšit!

Více

Skliba & Zí ( A Z Y L )

Duet ve složení Skliba, Dj původem ze San Franciska v USA, a Zí, původem z Prahy, svou kombinací získal jedinečný styl, který už zná téměř celá Praha (progressive techno, deep melodic techno, ACID).

Více