Caer8th

Caer8th či pouze Kaer vlastním jménem Vladimír Hirscher je český malíř, grafik a designér, patřící k předním představitelům českých výtvarníků street-artu, graffiti a light artu (malování světlem). Vladimír Hirscher je starším ze synů hudebního skladatele Vladimíra Hirsche.Více

Shashik

Dovolte představit vám artistu a leviatika Shashika. Svým dechberoucím umem roztepe ledové srdce i zašlý koberec a rozproudí atmosféru všude tam, kde se lid královsky bavit má, ústa svá v kořán otvírat a oční bulvy z jamek valit.

Více

Hard to Frame

Kapelu Hard to Frame formuje náklonnost k elektronickým tanečním stylům, inspirací je pro ně dubstep, drum and bass nebo jazz. Touha hrát tyto styly naživo, kombinovat je s ostatními žánry a propojovat nástroje akustické s nástroji elektronickými se pak promítla do nezaměnitelného zvuku kapely.

Více

teepee

Dream-popové duo teepee tvoří Tereza Lavička-Sladká a Miroslav Patočka. Jejich zvuk jedefinován zasněným spojením vokálů, akustickou kytarou a křehkými tóny elektrické kytary. Anglické texty jsou pak osobní zpovědí obou členů kapely. Na živých vystoupeních navíc zvuk teepee obohacuje bubeník Antonín Procházkaa multi-instrumentalista Prokop Korb.

Více

jane doe

Elektronická hudba v celé své rozmanitosti ji uchvátila už na začátku milénia. Od té doby obrážela menší klubovky v evropských metropolích, monster party se zvučnými jmény i free akce v lesích.

Více

LukeroART

Mladý, nadějný výtvarník ze Slovenska zaměřený na street art.
Více

esazlesa

Hardcore-postrockoví ESAZLESA z Chebu/Plzně působí na scéně již celou dekádu. Je to kapela pevně spjatá s tuzemským undergroundovým děním, jejíž síla spočívá zejména v živém hraní. Proto také byli právě oni prvním interpretem, kterému jsme nabídli participaci na livestreamech projektu Ledoborci Kultury. Nabídku přijali bez váhání. Je na co se těšit!

Více

Skliba & Zí ( A Z Y L )

Duet ve složení Skliba, Dj původem ze San Franciska v USA, a Zí, původem z Prahy, svou kombinací získal jedinečný styl, který už zná téměř celá Praha (progressive techno, deep melodic techno, ACID).

Více

Kateřina Bednářová

Tanečnice, performerka, choreografka a pedagožka Kateřina Bednářová, absolventka taneční katedry Akademie múzických umění v Praze.Více